Asos


Hakkında


Akademik iletişim derginizin, yayınevinizin, kitabınzın en doğru mail listesine ulaşmasını sağlar. Düşük spam oranı, yüksek grafik tasarımı ile web ve mobil uyumlu mailler gönderir. Bizim ve arkadaşlarımızın dergi ve yayınevlerinin toplu mail hizmetleri ile çalıştığımız firma istediğimiz esnekiyet ve performansı sunmadığı için akademik iletişim altyapısını geliştirmeye karar verdik. Esnek yani Dergi'ye özel mail atabilecek, Dergiye özel liste veya ortak listelere mail atabilecek, fiyat'ı uygun ve spam'a konusunda çok hassas bir sistem ortaya çıkardık.Akademik İletişimde Neler Yapılır?


  • Yaratıcı Konsept: İster kendi mail listenize, ister bizim ilgi alanlarına göre ayrılmış mail listemize gönderim yapın.
  • Gelişmiş Tasarım: Hem bilgisayarlar hem tabletler hemde cep telefonlarında bozulmadan görünen mail tasarımı ile eşsiz.
  • Alt Yapı: Minimum spam'a düşme ve çok kısa sürede tüm listeye ulaşma özelliği.
  • Gelişmiş İstatistik: Mailiniz kaç kişiye gönderilmiş, kaçına ulaşmış, kaç kişi açmış okumuş ve kaç kişi içindeki buton'a tıklamış gibi özelleştirilebilir tüm istatistikler.
Web Sayfasına Git
Copyright © 2015-2021 ASOS EGITIM BILISIM DANISMANLIK OTOMASYON YAYINCILIK REKLAM SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI